Projeler

Paylaş:

DEDE - TORUN LOKALLERİ

Sevgili KÜTAHYALILAR web sayfamızın Beşinci projesini sizlerle paylaşmak istedik. Projemiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünden paylaşırsanız sizlerinde büyük katkısı olacağı düşünmekteyiz. UNUTMAYINIZ Kİ KÜTAHYA'MIZ İÇİN YAPILACAK HER ŞEY DEĞER KATACAKTIR. ilerleyen günlerde yeni projelerimizi sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. DEDE - TORUN LOKALLERİ

DEDE-TORUN LOKALLERİ

Dede torun ilişkileri sağlıklı bir aile ve sağlıklı bir çocuk gelişimi için son derece önemlidir. Dedeler hem çocuk yetiştirme tecrübesine hem de hayata dair engin tecrübeye sahiptir. Bunların gelecek nesillere aktarılması dede - torun ilişkisinin kazanılması ve geliştirilmesi ile mümkündür.Dede - torun lokalleri camilerin bünyesinde oluşturulacak hem dedelerin ibadetlerini yapma olanakları ile sohbet edebilecekleri hemde kurulacak oyun bahçeleri ile torunları ile keyifli vakit geçirebilecekleri şekilde dizayn edilecektir. Ayrıca buralarda görevlendirilecek çocuk gelişim uzmanları sayesinde çocuklarımızın gelişimine de katkı sağlanmış olacaktır.

Ayrıca bu lokallere düzenli devam eden dede - torunlar için çeşitli illere düzenlenecek kültürel geziler sayesinde görsel öğrenme modeli de hayata geçirilmiş olacaktır.Yaşlılarımıza Sahip Çıkmak Geleceğimize Sahip Çıkmaktır.


BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...

Bu içeriğe görüş bildirebilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.