Projeler

Paylaş:

HANIM LOKALLERİ

Sevgili KÜTAHYALILAR web sayfamızın ikinci projesini sizlerle paylaşmak istedik. Projemiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünden paylaşırsanız sizlerinde büyük katkısı olacağı düşünmekteyiz. UNUTMAYINIZ Kİ KÜTAHYA'MIZ İÇİN YAPILACAK HER ŞEY DEĞER KATACAKTIR. ilerleyen günlerde yeni projelerimizi sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. HANIM LOKALLERİ

HAYDİ HANIMLAR LOKALE


Kütahya’mızda her mahalleye hanım lokalleri projemiz ile Kütahyalı hanımların spor faaliyetlerinden kültürel gezilere, el sanatları kurslarından panellere, gezilerden eğlence programlarına kadar birçok etkinlikle hanımların ortak buluşma noktası olmasını hedeflemekteyiz.

Hanım lokalleri, sadece boş zamanların değerlendirildiği mekanlar değil, kadınların yaşamlarına yeni şeyler katıp bilgilerle donandıkları alanlar olacaktır.
 
HANIM LOKALLERİ KALİTELİ VE MUTLU ZAMANIN ADRESİ


Kütahyalı 18 yaş üstü her yaş ve meslekten kadının üye olacağı hanım lokallerinin, toplumsal gelişimde kadının öncü rolünün ve etkin işlevinin bilinciyle Kütahya’da yaşayan kadınların bireysel gelişimlerine ve eğitimlerine katkı vermek, kaliteli ve mutlu zaman geçirmelerini sağlamak amacını hedefleyecek.

Hanım lokalleri Kütahyalı kadınların buluşma noktası olarak huzur mekânları olacak.

Özellikle ev kadınlarının sosyalleşmesi, kendini ifade etmesi açısından oldukça önem taşıyacaklardır.

HANIM LOKALLERİ REHABİLİTASYON VE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZLERİ


Şehir yaşamının karmaşası ve yoğunluğu içinde hanım lokallerinin adeta rehabilitasyon ve sağlıklı yaşam merkezi olarak Hanım lokallerinde üyelerin oldukça sağlıklı, güvenli ve hijyen bir ortamda tamamen profesyonel kadrolar eşliğinde hizmet verilecek.

Hanım lokalleri üye kadınların bazılarının sağlıklı yaşam, bazılarının stres atmak, bazılarının çevre edinmek, bazılarınınsa kaliteli zaman geçireceği merkezler olacak.

Hanım lokallerinde rutin programların yanı sıra kültürel geziler, bilgilendirici seminerler ve birbirinden doyurucu etkinlikler içerecek olan hanım lokalleri sadece boş zamanların değerlendirildiği mekanlar değil, kadınların yaşamlarına yeni şeyler katıp, kendilerine, çevrelerine çözüm üretebildikleri bilgilerle donandıkları alanlar olacak.

HANIM LOKALLERİNDE SAĞLIK, FİNANS VE AİLEYLE İLGİLİ SEMİNERLER VERİLECEKBu kapsamda hanım lokalleri bünyesinde barındırdığı aktivitelerle ömür boyu eğitim programlarına da destek vererek Bilgisayar, İngilizce, halk dansları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği gibi kişisel gelişim kursları üyelerce büyük ilgi görecek, üyeler bu kurslardan edindikleri tecrübelerle hazırladıkları gösterileri özel günler ve şenliklerde sahnede de sergileyecekler.

Düzenlenecek çeşitli geziler ile çok güzel paylaşımlar yaşanacak. Sağlık, finans, çocuk, aile ve çevre gibi birçok farklı konuda uzmanlar tarafından eğitimler seminerler düzenlenecek.

HANIM LOKALLERİNDE HAVUZ, STEP, FITNESS, AEROBİK, BİLARDO, SAUNA


Hanım lokallerinde fitness, step, aerobik, kondisyon, plates, bilardo, masa tenisi, satranç, ve saunanın yanı sıra lokallerde üyelerin spor yaparken çocuklarını bırakabilecekleri çocuk oyun salonları ile misafirlerini ağırlayabilecekleri kabul günü salonları da yer alacak.
  BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...

Bu içeriğe görüş bildirebilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.