Projeler

Paylaş:

KÜTAHYA'YA 500 BİN AĞAÇ

Sevgili KÜTAHYALILAR web sayfamızın ilk projesini sizlerle paylaşmak istedik. Projemiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünden paylaşırsanız sizlerinde büyük katkısı olacağı düşünmekteyiz. UNUTMAYINIZ Kİ KÜTAHYA'MIZ İÇİN YAPILACAK HER ŞEY DEĞER KATACAKTIR. ilerleyen günlerde yeni projelerimizi sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. KÜTAHYA'YA 500 BİN AĞAÇ

KÜTAHYA'YA 500 BİN AĞAÇ

Hikayesi olan nehirler, hikayesi olan dağlar, hikayesi olan şehirler güzeldir. Şehzadeler Şehri Kütahya'mızın yüzlerce yıllık geçmişe dayanan çok güzel bir hikayesi vardır.

Hikayeler gibi kokunun da bir hafızası vardır. Bahar aylarında Kütahya’ nın her sokağının, her caddesinin, her evinin İğde, Hanımeli ve Ihlamur kokması için Kütahya’ nın uygun olan her yerine 50 bin adet Ihlamur, 50 bin adet Hanımeli, 50 bin adet İğde ağacı dikilecek.

İlave olarak kamunun kullanımında olan tüm uygun alanlara 5 yılda 350 bin ağaç dikilecek.

Kütahya bahar aylarında mis gibi kokuları, sonbaharda da rengarenk çiçek açacak ağaçları ile Türkiye’ nin gündemine gelecek.
IHLAMUR


HANIMELİİĞDENEDEN KÜTAHYA'MIZDA BU GÜZELLİKLER BİZİM OLMASIN...

  

Bu içeriğe görüş bildirebilirsiniz

  • 02.07.2018 19:07:13 Hakan ünal Kütahya

    Çok güzel olur inşallah şu hızlı tren de biran önce bizede gelir birde hava tugay komutanlığının konyaya taşınacağı ile ilgili dedikodular var bu konuda bi bilgiye sahipseniz paylaşırmısınız sayın müdür'üm

1 kişi yorum yazdı.